Połączenie sypialni z salonem z aneksem kuchennym

Nazwa projektu

Wnętrza mieszkania dwupokojowego pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe w Krakowie, które jest idealne dla osób szukających wygodnego mieszkania pod wynajem. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Połączenie sypialni z salonem z aneksem kuchennym zostało wykończone przesuwnymi drzwiami o szerokości 1,40 m, dzięki czemu całość wygląda spójnie i przestronnie. Mieszkanie w Krakowie oferuje wygodę i komfort, a jego wykończenie zapewnia wyjątkowy styl i wygląd.

Wnętrze mieszkania zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze wnętrz. Wykorzystano w nim naturalne materiały, takie jak drewno, kamień i szkło, które nadają wnętrzu nowoczesny i elegancki wygląd. Przestronne wnętrze i wygodne meble sprawiają, że mieszkanie jest idealne dla osób szukających wygodnego i komfortowego mieszkania.

Aby zapewnić wygodę i komfort, mieszkanie wyposażono w nowoczesne sprzęty, takie jak lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka, pralka i suszarka. Wszystkie te urządzenia są zamontowane w zabudowie, co sprawia, że mieszkanie jest jeszcze bardziej funkcjonalne i estetyczne. Oferujemy Państwu idealne mieszkanie pod wynajem, które zapewni wygodę i komfort.

Pozostałe zdjęcia: Aneks kuchenny w komfortowym mieszkaniu pod wynajem Stół jadalniany połączony z blatem kuchennym Drzwi przesuwne w niewielkim mieszkaniu Duże lustro we wnętrzu niewielkiego mieszkania Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym Biała lakierowana zabudowa telewizora wykonana z płyty meblowej Jak optycznie powiększyć niewielką przestrzeń w mieszkaniu Sufit podwieszany w niewielkim mieszkaniu Ciemny blat kuchenny we wnętrzu nowoczesnego mieszkania Łazienka z dużym lustrem i szafką nad umywalką Wnęka na prysznic w niewielkiej łazience Pomysł na zastosowanie luster w niewielkiej łazience w mieszkaniu Szafa wnękowa na zabudowaną pralkę w niewielkiej łazience Płytki dekoracyjne gresowe na podłodze w łazience Łóżko tapicerowane w sypialni w mieszkaniu inwestycyjnym Szafa wnękowa w sypialni z frontem lakierowanym na wysoki połysk Połączenie sypialni z salonem z aneksem kuchennym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty