realizacja oryginalnej i minimalistycznej łazienki w mieszkaniu na wynajem

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem dla klienta PREMIUM

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witamy na stronie prezentującej projekt wnętrz mieszkania na wynajem dla klienta PREMIUM. Pragniemy zaprezentować unikalną łazienkę, która wyróżnia się oryginalnością i minimalistycznym podejściem do designu. W projekcie tej przestrzeni dominują owalne kształty elementów dekoracyjnych, takich jak lustro i lampa, które nadają łazience nowoczesny i elegancki charakter.

Cała koncepcja wnętrza opiera się na starannym doborze elementów, zarówno pod względem kształtu, jak i koloru. Prosta stylistyka łazienki została przełamana przez ciekawy akcent grzejnik z firmy Therma w kolorze delikatnej zieleni. Ten element nie tylko spełnia funkcję grzewczą, ale także stanowi unikalny detal, który dodaje wnętrzu charakteru i świeżości.

Niezwykle istotnym aspektem tej realizacji jest dobór form we wnętrzu. Nowoczesny kształt grzejnika harmonijnie współgra z dekoracyjnymi płytkami ściennymi z włoskiej firmy Fioranese z kolekcji Fio, tworząc spójną i estetyczną całość. Zachęcamy do przeglądania galerii zdjęć, aby zobaczyć, jak oryginalność i minimalizm mogą stworzyć wyjątkową łazienkę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów Premium.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze sypialni mieszkania na wynajem w standardzie Premium Przytulna sypialnia w stylu skandynawskim w mieszkaniu na wynajem wykończonym w standardzie Premium Sypialnia w stylu skandynawskim z ciekawą tapetą i nowoczesnym oświetleniem Lampy wiszące w stylu skandynawskim Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem z kuchnią w kolorze różowym Pomysłowe złote uchwyty meblowe Wykończenie mieszkania w delikatnych pastelowych kolorach Realizacja nowoczesnego przedpokoju we wnętrzu mieszkania na wynajem realizacja oryginalnej i minimalistycznej łazienki w mieszkaniu na wynajem Nowoczesna łazienka z szarymi płytkami typu lastriko

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty