Czarna ściana w salonie apartamentu na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach

Nazwa projektu

Wnętrza mieszkania na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do urządzenia wnętrza swojego mieszkania na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach, to nasza propozycja panelu z wbudowanym tv jest idealnym rozwiązaniem. Duża powierzchnia wnętrza pozwala na zastosowanie ciemnej zabudowy meblowej na całej ścianie. Czarna, mocno odbijająca powierzchnia szklana pięknie odbija całe otoczenie, dodatkowo powiększając salon. Czarna ściana w salonie to doskonały sposób na uzyskanie nowoczesnego i eleganckiego wystroju wnętrza, który z pewnością zachwyci gości.

Nasz projekt został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Panel z wbudowanym tv jest doskonałym miejscem do odpoczynku i relaksu. Dodatkowo, wbudowane szafki i półki pozwalają na przechowywanie rzeczy w sposób estetyczny i uporządkowany. Projekt wnętrza mieszkania został zaprojektowany w taki sposób, aby w pełni wykorzystać przestrzeń i uzyskać maksymalny komfort.

Jeśli szukasz nowoczesnego i eleganckiego wystroju wnętrza, to nasza propozycja panelu z wbudowanym tv jest idealnym rozwiązaniem. Wnętrza mieszkania na osiedlu Dębowe Tarasy to doskonały sposób na stworzenie przytulnego i komfortowego miejsca do odpoczynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem i skorzystania z naszych usług.

Pozostałe zdjęcia: Czarna ściana w salonie apartamentu na osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach Antracytowa przestrzenna dekoracja ściany za łóżkiem w sypialni Pomysł na wykończenie łazienki w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym w Katowicach

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty