Sypialnia w stylu skandynawskim z ciekawą tapetą i nowoczesnym oświetleniem

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem dla klienta PREMIUM

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na stronie prezentującej najnowszy projekt - Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem dla klienta PREMIUM. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej sypialni utrzymanej w stylu skandynawskim, gdzie każdy detal został starannie dobrany, aby stworzyć harmonijną i funkcjonalną przestrzeń.

Wyróżniającym elementem tej sypialni jest z pewnością tapeta na ścianę w piękne czarno-białe kamienie terrazzo lastryko. To nie tylko modny dodatek, ale również wyraz indywidualności i nowoczesności. Zagłówek ściany, wykonany na zamówienie przez sprawdzonego stolarza, dodaje wnętrzu charakteru, tworząc spersonalizowany akcent, który przyciąga uwagę i nadaje sypialni wyjątkowy wygląd.

Oświetlenie tej przestrzeni jest zapewnione przez lampy z firmy ummo.pl, które nie tylko pełnią funkcję oświetlenia, ale także stanowią designerski element dekoracyjny. Sypialnia utrzymana w delikatnych kolorach szarości i oliwki emanuje spokojem i elegancją. Zachęcamy do przeglądania galerii zdjęć, aby zobaczyć inspiracje i odkryć, jak można połączyć nowoczesność z subtelnym stylem.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze sypialni mieszkania na wynajem w standardzie Premium Przytulna sypialnia w stylu skandynawskim w mieszkaniu na wynajem wykończonym w standardzie Premium Sypialnia w stylu skandynawskim z ciekawą tapetą i nowoczesnym oświetleniem Lampy wiszące w stylu skandynawskim Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie Realizacja wnętrz mieszkania na wynajem z kuchnią w kolorze różowym Pomysłowe złote uchwyty meblowe Wykończenie mieszkania w delikatnych pastelowych kolorach Realizacja nowoczesnego przedpokoju we wnętrzu mieszkania na wynajem realizacja oryginalnej i minimalistycznej łazienki w mieszkaniu na wynajem Nowoczesna łazienka z szarymi płytkami typu lastriko

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty