Aranżacja nowoczesnej łazienki w ciepłych barwach

Nazwa projektu

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu, Krakow

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz ekskluzywnego projektu apartamentu, to nasz projekt na Starym Podgórzu w Krakowie jest idealnym wyborem. Nowoczesna łazienka w ciepłych barwach została zaprojektowana z myślą o wygodzie i luksusie. Przygaszona pomarańczowa mozaika w połączeniu z ciętym szkłem tworzy niepowtarzalny, elegancki klimat. Minimalistyczny design został uzupełniony o proste przeszklenie prysznicowe, które wprowadza do wnętrza świeżość i światło. Wszystko to sprawia, że nasz projekt apartamentu jest idealnym wyborem dla osób szukających luksusu i wygody.

Pozostałe zdjęcia: Projekt przestronnej strefy dziennej apartamentu Aranżacja ściany salonu z użyciem dekoracyjnej płytki ściennej Aranżacja kuchni z długim blatem barowym Projekt czarno-białej kuchni Projekt korytarza z ekspresyjną grafiką Pomysł na zabudowę z luster w przestrzeni korytarza Wnętrze łazienki z sauną domową Aranżacja nowoczesnej łazienki w ciepłych barwach Projekt przestronnej łazienki z pełnym wyposażeniem Projekt nastrojowej sypialni w apartamencie Pomysł na zabudowę TV w sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty