Projekt jasnej sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu

Nazwa projektu

Aranżacja poddasza w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Czy szukasz inspiracji do aranżacji poddasza w stylu skandynawskim? Sprawdź nasz projekt jasnej sypialni dla młodej kobiety na poddaszu!

W naszym projekcie stawiamy na połączenie bieli, mięty oraz jasnego drewna. Drewniane wezgłowie łóżka tworzy przytulny klimat, a tapeta z delikatnym, miętowo-białym wzorem idealnie wpisuje się w styl skandynawski. Dodatkowo, jasne kolory i wystrój dodają sypialni młodzieżowego sznytu.

Aranżacja poddasza w stylu skandynawskim to doskonały sposób na odświeżenie wystroju i stworzenie przytulnego i nowoczesnego wnętrza. Nasz projekt jasnej sypialni dla młodej kobiety na poddaszu może być dla Ciebie inspiracją!

Pozostałe zdjęcia: Strefa dzienna w stylu skandynawskim na poddaszu Oświetlenie strefy wejścia mieszkania na poddaszu Projekt jadalni na poddaszu w stylu skandynawskim Salon na poddaszu w domu jednorodzinnym Projekt mieszkania w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego Kuchnia w stylu skandynawskim na poddaszu domu jednorodzinnego  Projekt kuchni ze skosami i oknem połaciowym Łazienka w jasnych kolorach na poddaszu Łazienka na poddaszu z oknem połaciowym Projekt jasnej sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu Przytulna sypialnia dla młodej kobiety na poddaszu  Garderoba w sypialni na poddaszu z oświetleniem led

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty