Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i drewniana ramą

Nazwa projektu

Wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Ten projekt wnętrza nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i drewnianą ramą tworzy elegancki i spójny wystrój wnętrza. Łóżko zostało wyposażone w duży format zdjęć, które tworzą piękną ekspozycję. Dodatkowo, zasłony i tekstylia stanowią spójną całość, która dopełnia wygląd wnętrza.

Eleganckie łóżko, drewniana rama i tapicerowany zagłówek tworzą spójną i piękną aranżację. Dodatkowo, duży format zdjęć, zasłony i tekstylia dopełniają wygląd wnętrza. Projekt został zaprojektowany z myślą o wygodzie i funkcjonalności, co czyni go idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu.

Jeśli szukasz pomysłu na urządzenie nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa, to ten projekt jest idealnym wyborem. Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i drewnianą ramą oraz ekspozycja zdjęć w dużym formacie tworzą piękną i spójną aranżację. Zasłony oraz dodatki tekstylne dopełniają całości, tworząc wygodne i funkcjonalne miejsce do wypoczynku.

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w kolorach ciemnego granatu z oświetleniem ledowym Projekt toaletki z lustrem w sypialni w kolorze granatu Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i drewniana ramą Projekt łóżka z tapicerowanym zagłówkiem Salon w kolorze szarego betonu i bieli Wnętrze w kolorach szarości i czerni z akcentami drewnianymi Ściana ze szkła lakobel w salonie Szklana ściana w salonie z oświetleniem ledowym wpuszczanym Ściana betonowa w kolorze szarym w kuchni Białe meble w kuchni z czarnym granitowym blatem Białe szafki w kuchni z czarnym granitowym blatem roboczym Pomysł na wieszaki oraz siedzisko w korytarzu Pomysł na szafę oraz na wykończenie ścian w przedpokoju Projekt wykończenia ścian oraz wyposażenia holu wejściowego Projekt wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu Wielofunkcyjna łazienka z wanną i prysznicem Aranżacja i podświetlenie ściany nad wanną Wnętrze łazienki z prysznicem we wnęce

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty