Ściana RTV w złotej tonacji

Nazwa projektu

Projekt wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnej klasyki

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia nowoczesnej klasyki we wnętrzu, to nasz projekt ściany RTV z płyt betonowych pokrytych mosiądzem od Weneve może być idealnym rozwiązaniem. Złota tonacja została wybrana, aby stworzyć przytulny, a jednocześnie luksusowy klimat. Lamelowe wykończenie zapewnia wygodne ukrycie kabli i listew oświetlenia LED.

Nasz projekt został zaprojektowany z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesne wnętrza utrzymane w klasycznym stylu. Nowoczesna klasyka w połączeniu z luksusowymi elementami tworzy wyjątkowy i elegancki projekt, który wprowadzi do Twojego domu luksusowy klimat.

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu, który będzie przyciągał wzrok i zachwycał gości, to nasz projekt ściany RTV w złotej tonacji jest idealnym rozwiązaniem. Eleganckie połączenie nowoczesnej klasyki z luksusowymi elementami sprawi, że Twoje wnętrze będzie wyglądało wyjątkowo.

Pozostałe zdjęcia: Ściana RTV w złotej tonacji Strefa dzienna z elementami stylu glamour Salon ze złotymi akcentami Elegancka strefa dzienna z aneksem kuchennym Jadalnia w stylu nowoczesnej klasyki Klasyczne meble w nowoczesnym wydaniu Strefa dzienna z przeszkloną ścianą Wiatrołap w stylu glamour Łazienka w stylu glamour Nowoczesna łazienka w ciepłej tonacji Łazienka z prysznicem ze złotą armaturą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty