Biała klasyczna szafka RTV z oryginalnym frontem meblowym

Nazwa projektu

Mieszkanie w stylu Modern Classic z niebieskimi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na stronie projektu wnętrz Mieszkanie w stylu Modern Classic z niebieskimi akcentami. Chciałbym przedstawić Ci jeden z wyjątkowych elementów tego projektu, którym jest biała klasyczna szafka RTV z oryginalnym frontem meblowym. Każdy detal tego miejsca został starannie dobrany, aby stworzyć harmonijną przestrzeń, łączącą nowoczesność z elementami klasycznymi.

Złoty uchwyt w szafce RTV to nie tylko praktyczny element, ale także subtelny dodatek, który nadaje szafce elegancji i wyrafinowanego charakteru. Szafka w kolorze białym, wykonana z płyty MDF lakierowanej, to doskonały przykład dbałości o detale i staranności w wykonaniu. Ta biała szafka RTV wpisuje się w estetykę stylu Modern Classic, zachowując jednocześnie funkcjonalność.

Projekt Mieszkania w stylu Modern Classic z niebieskimi akcentami to propozycja dla osób poszukujących inspiracji w dziedzinie projektowania wnętrz. Biała szafka RTV to jedno z wielu unikalnych rozwiązań, które tworzą przestrzeń pełną charakteru i stylu.

Pozostałe zdjęcia: Niebieska rozkładana sofa we wnętrzu mieszkania na wynajem Kuchnia w stylu Modern Classic w niebieskim kolorze Błękitna kuchnia w stylu Modern Classic Salon w stylu Modern Classic z wykorzystaniem wzoru klasycznej jodełki Detal frezowanego frontu kuchennego z wzorem jodełki Biała klasyczna szafka RTV z oryginalnym frontem meblowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty