Wyjątkowe wnętrza luksusowego sklepu odzieżowego w stylu glamour

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz sklepu odzieżowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Realizacja wnętrz sklepu odzieżowego w Krakowie to projekt, który pozwolił stworzyć wyjątkowe wnętrza luksusowego sklepu odzieżowego w stylu glamour. Nowoczesne wnętrza zostały zaprojektowane w białych kolorach, które tworzą doskonałe tło dla prezentowanych produktów. Neutralna kolorystyka i ciekawe oświetlenie sprawiają, że prezentowane produkty są uwydatnione. Oprócz oświetlenia dekoracyjnego tworzącego klimat wnętrza zaprojektowano oświetlenie użytkowe (sklepowe) oświetlające produkty w sposób profesjonalny.

Projekt wnętrza sklepu odzieżowego w Krakowie został zrealizowany w trudnym wnętrzu o nietypowych proporcjach - wąskim, długim i wysokim. Zalety wnętrza zostały wykorzystane, a jego wady zniwelowane. Duża ilość światła i płaszczyzn na wysoki połysk sprawia, że wnętrze wydaje się większe i luksusowe.

Zaprojektowanie wnętrza sklepu odzieżowego w Krakowie wymagało wykorzystania wszystkich możliwości i umiejętności architekta. Nowoczesne wnętrza zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, tworząc eleganckie, luksusowe i stylowe wnętrze.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna prosta i oryginalna lada sprzedażowa w sklepie odzieżowym Wnętrza nowoczesnego butiku odzieżowego w Krakowie Realizacja wnętrz butiku odzieżowego Wieszaki na ubrania w nowoczesnym butiku odzieżowym Nowoczesna aranżacja ekspozycji w sklepie odzieżowym Wyjątkowe wnętrza luksusowego sklepu odzieżowego w stylu glamour Nowoczesny butik odzieżowy w stylu glamour Projekt aranżacji wnętrz butiku odzieżowego w kamienicy Oryginalny pomysł na wnętrza małego sklepu odzieżowego w zabytkowej kamienicy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty