Domowe biuro w domu Wolnostojące biurko na poddaszu

Nazwa projektu

Ciekawy projekt aranżacji wnętrz z betonem architektonicznym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz oryginalnego projektu aranżacji wnętrz, to nasz Ciekawy projekt aranżacji wnętrz z betonem architektonicznym jest idealnym rozwiązaniem. Ten projekt zawiera wolnostojące biurko na poddaszu, które idealnie wpisuje się w przestrzeń ze skosami. Mebel wykonany jest z białej stali i czarnej konstrukcji, co nadaje mu wyrazistej formy. Dość nisko osadzone skosy są wykończone białą farbą, a do tego dodałam jeszcze nowe grzejniki ścienne w kolorze antracytu.

Beton architektoniczny to doskonały materiał do wykończenia wnętrz. Jest trwały, łatwy w utrzymaniu i łatwy w czyszczeniu. Posiada również wysoką odporność na wilgoć, co czyni go idealnym materiałem do wykończenia łazienki lub kuchni. Beton architektoniczny jest również odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu jest idealnym materiałem do wykończenia salonu lub sypialni.

Jeśli szukasz nowoczesnego projektu aranżacji wnętrz, który będzie wytrzymały i łatwy w utrzymaniu, to nasz Ciekawy projekt aranżacji wnętrz z betonem architektonicznym jest idealnym rozwiązaniem. Wykorzystując beton architektoniczny, możesz stworzyć wyjątkowy, trwały i stylowy wystrój wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze z betonem architektonicznym na ścianie i kolorowym dywanem Projekt jadalni połączonej z kuchnią i salonem Pomysł na oświetlenie nad stołem Pomysł na barek w kuchni Stół barowy we wnętrzu Pomysł na zabudowę piekarnika w kuchni Pomysł na wysoką zabudowę kuchenną Pomysł na ukryte drzwi do spiżarki Kuchnia w kolorach biało szarych Pomysł na białą kuchnię z betonem architektonicznym Pomysł na wnętrze salonu z wykorzystaniem betonu architektonicznego Wnętrze z pianinem Wkomponowanie pianina we wnętrzu salonu Pomysł na zabudowę kominka Pomysł na bibliotekę w salonie Aranżacja salonu na poddaszu w domu jednorodzinnym Ciekawy pomysł na aranżację poddasza Regał na książki na poddaszu Regał na książki umieszczony pod skosami Wnętrze w stylu loft Pomysł na pokój na poddaszu Pomysł na ścianę ze zdjęciami Domowe biuro na poddaszu Pomysł na biurko wolnostojące Domowe biuro w domu Wolnostojące biurko na poddaszu Pomysł na sypialnię młodzieżową na poddaszu Pomysł na pokój dziewczynki na poddaszu Sypialnia dla dziecka na poddaszu Łóżko ustawione pod skosem Pomysł na sypialnię dla dziecka na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty