Ściana wykończona płytami z betonu architektonicznego

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zaprojektowana przeze mnie przestrzeń wnętrza domu jednorodzinnego w Krakowie, została wykończona wysokiej jakości płytami z betonu architektonicznego. Wąskie przejście w holu zostało powiększone za pomocą dużego lustra, które optycznie powiększa przestrzeń i tworzy wrażenie szerszego wnętrza. Lustro stanowi główny element dekoracyjny, który nadaje wnętrzu charakteru i wyjątkowości. Ściana wykończona płytami z betonu architektonicznego, zapewnia trwałość i wytrzymałość, a jednocześnie nadaje wnętrzu nowoczesnego wyglądu.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała łazienka na poddaszu z dodatkiem zieleni Łazienka dla dzieci w domu jednorodzinnym Aranżacja nowoczesnego salonu z zieloymi dodatkami Dekoracja nowoczesnego wnętrza salonu z ciekawymi dodatkami Projekt salonu z grafiką Banksy ego Strefa dzienna w salonie z antresolą Projekt aranżacji wnętrz Pomysł na biała kuchnia z wyspą kuchenną, okap wyspowy Projekt aranżacji wnętrz otwartej nowoczesnej kuchni Pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem Ściana wykończona płytami z betonu architektonicznego Projekt małej łazienki z zieloną plamą kolorystyczną Pomysł na aranżację wnętrza łazienka z wanną wolnostojącą Projekt aranżacji wnętrz łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty