Pomysł na wykończenie ścian w niewielkiej sypialni

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz małego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Realizacja wnętrz małego mieszkania w Krakowie to projekt, który został zaprojektowany z myślą o wykończeniu ścian w niewielkiej sypialni. Kolor drewna został wybrany jako główny element wykończenia, który można odnaleźć zarówno na elewacji budynku jak i na stolarce okiennej. Dzięki temu wnętrze zyskuje naturalny charakter i spokojny klimat. Wybór drewna jako podstawowego materiału wykończeniowego pozwala na stworzenie ciepłego i przytulnego wnętrza, w którym można zrelaksować się i odpocząć.

Kolor drewna jest idealnym wyborem dla osób, które szukają naturalnego i przytulnego wykończenia. Jest to również doskonały sposób na stworzenie wnętrza, które będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem wśród osób szukających mieszkań w Krakowie.

Realizacja wnętrz małego mieszkania w Krakowie jest doskonałym przykładem na to, jak można wykorzystać naturalne materiały wykończeniowe do stworzenia przytulnego i ciepłego wnętrza. Zastosowanie drewna na ścianach i meblach sprawia, że wnętrze jest przyjemne w odbiorze i stwarza idealne warunki do odpoczynku i relaksu.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja kuchni połączonej z salonem pomysł na białą kuchnię Pomysł na mały salon w kolorze białym grafika we wnetrzu Pomysł na wykończenie małego mieszkania ze słupem na srodku Pomysł na niewielką jadalnią łączącą salon z kuchnią Pomysł na aranżację niewielkiego salonu połączonego z jadalnią Pomysł na niewielką sypialnię z grafiką wiszącą nad łóżkiem Pomysł na wykończenie ścian w niewielkiej sypialni Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem w małej sypialni Pomysł na lampę w sypialni Pomysł na małą łazienkę z prysznicem pomysł na zabudowę pralki w małej łazience Pomysł na łazienkę z szarymi płytkami i z dużym lustrem Pomysł na wykończenie ścian w małej łazience

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty