Wnętrza ciemnej łazienki w kolorze szaro czarnym z pomarańczowym akcentem

Nazwa projektu

Męskie mieszkanie przeznaczone na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witaj na stronie projektu Męskie mieszkanie przeznaczone na wynajem w Krakowie. To niezwykłe mieszkanie wyróżnia się nowoczesnym podejściem do aranżacji przestrzeni, skoncentrowanym na funkcjonalności i stylu. Oferujemy unikalne wnętrza, które z pewnością przyciągną uwagę poszukujących nowoczesnych, męskich lokali.

Nasza niewielka łazienka to prawdziwy majstersztyk projektowania. Każdy centymetr przestrzeni został wykorzystany w sposób inteligentny, tworząc funkcjonalne i estetyczne rozwiązania. Wnętrza ciemnej łazienki utrzymane są w eleganckim kolorze szaro-czarnym, z charakterystycznym pomarańczowym akcentem dodającym energii. Z lewej strony zdjęcia widoczna jest wysoka zabudowa meblowa, w której sprytnie ukryto pralkę i pojemną szafę. Szafka wisząca przy umywalce z białym kompaktowym blatem dodaje elegancji, a dekoracyjny grzejnik łazienkowy w kolorze czarnym stanowi unikalny element wystroju.

Odkryj więcej unikalnych rozwiązań w naszym projekcie. Zaprojektowaliśmy to mieszkanie z myślą o nowoczesnym stylu życia, dbając o każdy detal, aby stworzyć idealne miejsce do życia i pracy. Zaintrygowany? Zapraszamy do galerii, gdzie znajdziesz więcej inspiracji związanych z męskim stylem mieszkania w Krakowie!

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja męskiego wnętrza salonu z aneksem kuchennym Komfortowe wnętrze nowoczesnego salonu w kolorach szarości w dwupokojowym mieszkaniu w Krakowie Wnętrza mieszkania dwupokojowego wykończone w nowoczesnym stylu Wnętrza salonu połączonego z aneksem kuchennym Realizacja wnętrz kuchni w kolorze szarym z rudym akcentem dekoracyjnym Nowoczesna i komfortowa aranżacja wejścia w mieszkaniu na wynajem Wnętrza ciemnej łazienki w kolorze szaro czarnym z pomarańczowym akcentem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty