Pomysł na wannę z parawanem Aranżacja łazienki z wanną

Nazwa projektu

Pomysł na kolorowe wnętrze nowoczesnego mieszkania

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowoczesnego mieszkania, w którym zastosowaliśmy nasz pomysł na kolorowe wnętrze. W naszym projekcie zastosowaliśmy wannę z parawanem, aby stworzyć przytulne i kolorowe wnętrze. Do tego celu wykorzystaliśmy ceramikę firmy Artceram, która doskonale uzupełnia kompozycję kolorystyczną. Nad umywalką zaprojektowaliśmy szafkę wiszącą z lustrzanym frontem. Do tego wnętrza dostosowaliśmy również oświetlenie LED RGB, które można dowolnie sterować, aby zmieniać kolory wnętrza w zależności od potrzeb.

Jako architekci pragniemy, aby nasz projekt zainspirował innych do stworzenia własnych kolorowych wnętrz. Nasz pomysł na kolorowe wnętrze obejmuje wannę z parawanem, ceramikę firmy Artceram, szafkę wiszącą z lustrzanym frontem i oświetlenie LED RGB. Zastosowanie tych elementów pozwala stworzyć przytulne i kolorowe wnętrze.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia kolorowego wnętrza, nasz projekt jest idealnym miejscem do rozpoczęcia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, aby dowiedzieć się więcej na temat naszego pomysłu na kolorowe wnętrze. Możesz również skontaktować się z nami, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszego projektu.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na gabinet z kolorowym regałem na książki Nowoczesny regał na książki w domowym biurze Wnętrze nowoczesnego gabinetu z fototapetą na ścianie Pomysł na szafki w gabinecie domowym Pomysł na aranżację wnętrza pokoju dla dziewczynki w wieku wczesnoszkolnym Pomysł na wykończenie ścian w pokoju dla dziewczynki Pomysł na biurko i regał w pokoju dla dziewczynki Aranżacja ściany z biurkiem w pokoju dziecięcym Wykończenie niewielkiej łazienki z wanną przeznaczonej dla dziewczynki Pomysł na wannę z parawanem Aranżacja łazienki z wanną Projekt nowoczesnej niewielkiej łazienki z wanną Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Zabudowa stelaża podtynkowego miski ustępowej Kolorowe oświetlenie led w nowoczesnej łazience Oświetlenie RGB w łazience

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty