Pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie. Nasza koncepcja połączyła funkcjonalność z estetyką, tworząc piękne, przytulne i praktyczne wnętrza, które są idealne dla rodzin. Przykładem jest nasz pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem. Wykorzystaliśmy naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, aby stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę. Łącząc je z jasnymi kolorami ścian i mebli, stworzyliśmy wyjątkowy kontrast, który jest jednocześnie nowoczesny i przytulny. Nasz projekt jest idealny dla osób szukających pięknych, funkcjonalnych i przytulnych wnętrz, które są wygodne i przyjazne dla rodzin.

Koncepcja naszego projektu wnętrz domu jednorodzinnego w Krakowie jest prosta. Chcieliśmy stworzyć piękne, funkcjonalne i przytulne wnętrza, które są idealne dla rodzin. Naszym celem było stworzenie wyjątkowego połączenia naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień, z nowoczesnymi elementami, takimi jak jasne kolory ścian i mebli. Przykładem jest nasz pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem.

Wyniki naszego projektu są imponujące. Udało nam się stworzyć piękne, przytulne i praktyczne wnętrza, które są idealne dla rodzin. Nasza koncepcja połączyła funkcjonalność z estetyką, tworząc wyjątkowy kontrast, który jest jednocześnie nowoczesny i przytulny. Jeśli szukasz pięknych, funkcjonalnych i przytulnych wnętrz, które są wygodne i przyjazne dla rodzin, nasz projekt jest idealny dla Ciebie.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała łazienka na poddaszu z dodatkiem zieleni Łazienka dla dzieci w domu jednorodzinnym Aranżacja nowoczesnego salonu z zieloymi dodatkami Dekoracja nowoczesnego wnętrza salonu z ciekawymi dodatkami Projekt salonu z grafiką Banksy ego Strefa dzienna w salonie z antresolą Projekt aranżacji wnętrz Pomysł na biała kuchnia z wyspą kuchenną, okap wyspowy Projekt aranżacji wnętrz otwartej nowoczesnej kuchni Pomysł na aranżację salonu z minimalistycznym kominkiem Ściana wykończona płytami z betonu architektonicznego Projekt małej łazienki z zieloną plamą kolorystyczną Pomysł na aranżację wnętrza łazienka z wanną wolnostojącą Projekt aranżacji wnętrz łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty