Wieszaki na ubrania w nowoczesnym butiku odzieżowym

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz sklepu odzieżowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Realizacja wnętrz sklepu odzieżowego w Krakowie to projekt, w którym zastosowano wysokiej jakości, nowoczesne wieszaki ubraniowe. Wykonane ze stali nierdzewnej ramy zapewniają wytrzymałość i trwałość, a jednocześnie nadają wnętrzu unikalny wygląd. Uzupełnieniem są wpuszczane oświetlenie LED oraz czarne, luksusowe lampy wiszące, które idealnie wpisują się w proporcje wysokiego pomieszczenia. Realizacja wnętrz sklepu odzieżowego w Krakowie to projekt, który zapewnia trwałość, funkcjonalność i luksusowy wygląd.

W projekcie zastosowano nowoczesne wieszaki ubraniowe, które są znakiem rozpoznawczym wnętrza. Wykonane ze stali nierdzewnej ramy zapewniają wytrzymałość i trwałość, a jednocześnie nadają wnętrzu unikalny wygląd. Dodatkowo w dole wieszaków znajdują się szuflady magazynowe z wpuszczanym oświetleniem LED.

Uzupełnieniem są nowoczesne czarne wiszące lampy, które nadają wnętrzu dodatkowego luksusowego wyglądu. Dzięki swojej wielkości idealnie wpisują się w proporcje wysokiego pomieszczenia. Realizacja wnętrz sklepu odzieżowego w Krakowie to projekt, który zapewnia trwałość, funkcjonalność i luksusowy wygląd.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna prosta i oryginalna lada sprzedażowa w sklepie odzieżowym Wnętrza nowoczesnego butiku odzieżowego w Krakowie Realizacja wnętrz butiku odzieżowego Wieszaki na ubrania w nowoczesnym butiku odzieżowym Nowoczesna aranżacja ekspozycji w sklepie odzieżowym Wyjątkowe wnętrza luksusowego sklepu odzieżowego w stylu glamour Nowoczesny butik odzieżowy w stylu glamour Projekt aranżacji wnętrz butiku odzieżowego w kamienicy Oryginalny pomysł na wnętrza małego sklepu odzieżowego w zabytkowej kamienicy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty