Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Witamy na naszej stronie, gdzie prezentujemy nasz najnowszy projekt wnętrz domu w stylu skandynawskim. Jeśli szukasz inspiracji i chcesz stworzyć przestronne i minimalistyczne wnętrza, to jesteś we właściwym miejscu!

Nasz projekt skupia się na aranżacji nowoczesnej kuchni z wyspą, która stanowi centralny punkt tego wnętrza. Przyłożyliśmy ogromną wagę do ergonomicznego układu funkcjonalnego, zapewniając Ci optymalną przestrzeń roboczą. Kuchnia jest utrzymana w jasnej kolorystyce, co tworzy przyjemną i przytulną atmosferę. Jednocześnie, kontrastowe czarne akcenty dodają wnętrzu dynamiki i elegancji.

Projektujemy przestrzenie zgodnie z najnowszymi trendami. Nasza kuchnia w stylu skandynawskim to doskonałe połączenie funkcjonalności, prostoty i naturalnych materiałów. Stawiamy na wysoką jakość wykonania i dbamy o każdy szczegół. Dzięki temu możemy zapewnić Ci nie tylko estetyczne, ale również praktyczne rozwiązania. Jeśli marzysz o nowoczesnej, funkcjonalnej i przyjaznej kuchni, to nasz projekt spełni Twoje oczekiwania!

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja dużego wiatrołapu Domowe biuro z funkcją pokoju gościnnego Aranżacja wnętrz domowego biura Hall w domu jednorodzinnym Aranżacja domowej galerii na klatce schodowej Kontrastowa łazienka z drewnianymi elementami Czerń, biel i drewno w aranżacji łazienki Projekt przestronnej łazienki z dekoracyjnym sufitem Strefa kąpielowa utrzymana w ciemnej kolorystyce Projekt nowoczesnej kuchni z wyspą Minimalistyczna kuchnia typu open-space Aranżacja salonu w jasnych barwach Aranżacja kompaktowej toalety Niewielka toaleta w luksusowym wydaniu Toaleta z efektownym lustrem Elegancka toaleta o ograniczonym metrażu Wiatrołap w domu jednorodzinnym Hall wejściowy domu jednorodzinnego Nowoczesna aranżacja długiego korytarza Aranżacja szaf w przedpokoju

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty