Aranżacja wnętrz mieszkania dwupoziomowego nowoczesna kuchnia

Nazwa projektu

Wnętrza ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Ekskluzywne mieszkanie dwupoziomowe w Krakowie to projekt zrealizowany na poddaszu kamienicy w centrum Krakowa. Mieszkanie jest dwupoziomowe, a na pierwszym poziomie zaprojektowano salon z nowoczesną kuchnią, jadalnią, łazienką oraz pomieszczeniem gospodarczym. Na poziomie poddasza zaprojektowano część nocną, składającą się z dwóch sypialni, dwóch łazienek i dwóch garderób. Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o szczegóły, z wyrafinowanymi i nowoczesnymi elementami, a jednocześnie zapewniając wygodę i komfort.

Całość została zrealizowana z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i technologii, a także wyjątkowych mebli i dodatków, które tworzą spójną i luksusową aranżację wnętrz. Projekt przynosi świeżość i nowoczesność, jednocześnie pozostając w zgodzie z tradycyjnym stylem i charakterem mieszkania.

Jeśli szukasz inspiracji do zrealizowania podobnego projektu, to nasza strona jest idealnym miejscem, aby zobaczyć jak wygląda ekskluzywne mieszkanie dwupoziomowe w Krakowie. Zastosowane tu rozwiązania i materiały mogą stanowić punkt wyjścia do stworzenia własnego, unikalnego projektu.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz mieszkania dwupoziomowego nowoczesna kuchnia Antresola w mieszkaniu dwupozimowym pomysł na wykorzystanie przestrzeni pod schodami Aranżacja ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego z otwartą kuchnią Pomysł na schody w mieszkaniu dwupoziomowym okna połaciowe we wnętrzu Pomysł na wykończenie antresoli na poddaszu w mieszkaniu dwupoziomowym Pomysł na balustradę szklaną    pomysł na balustradę ze stali nierdzewnej Nowoczesne wykończenie ścian w salonie pomysł na oświetlenie wnętrza pokoju Aranżacja wnętrz łazienki w mieszkaniu dwupoziomowym Pomysł na meble w łazience  pomysł na meble do łazienki Pomysł na drzwi do łazienki pomysł na oświetlenie w łazience Aranżacja wnętrz łazienki ściany łazienki wykończone kamieniem naturalnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty