Wnętrze łazienki z prysznicem we wnęce

Nazwa projektu

Wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Wnętrze nowoczesnego mieszkania dla młodego małżeństwa to idealne połączenie funkcjonalności i wyjątkowego stylu. W łazience znajduje się prysznic we wnęce, wykończony płytkami drewnopodobnymi, które odbijają się w lustrze na przeciwległej ścianie. To wyjątkowe połączenie optycznych złudzeń i nowoczesnych materiałów sprawia, że wnętrze mieszkania wydaje się przestronniejsze i bardziej przytulne.

Nowoczesne wnętrze mieszkania zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie młodego małżeństwa. Przestrzeń jest wyrafinowana i elegancka, a jednocześnie bardzo funkcjonalna. Wszystkie elementy wystroju są starannie dobrane, a wnętrze mieszkania jest wyjątkowe i unikalne.

Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania wnętrza nowoczesnego mieszkania, to nasz projekt jest idealnym przykładem. Łączy on w sobie wyjątkowy styl i funkcjonalność, co sprawia, że wnętrze jest przytulne i przestronne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem i do skorzystania z naszych usług!

Pozostałe zdjęcia: Sypialnia w kolorach ciemnego granatu z oświetleniem ledowym Projekt toaletki z lustrem w sypialni w kolorze granatu Łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i drewniana ramą Projekt łóżka z tapicerowanym zagłówkiem Salon w kolorze szarego betonu i bieli Wnętrze w kolorach szarości i czerni z akcentami drewnianymi Ściana ze szkła lakobel w salonie Szklana ściana w salonie z oświetleniem ledowym wpuszczanym Ściana betonowa w kolorze szarym w kuchni Białe meble w kuchni z czarnym granitowym blatem Białe szafki w kuchni z czarnym granitowym blatem roboczym Pomysł na wieszaki oraz siedzisko w korytarzu Pomysł na szafę oraz na wykończenie ścian w przedpokoju Projekt wykończenia ścian oraz wyposażenia holu wejściowego Projekt wykończenia ścian korytarza w mieszkaniu Wielofunkcyjna łazienka z wanną i prysznicem Aranżacja i podświetlenie ściany nad wanną Wnętrze łazienki z prysznicem we wnęce

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty