Aranżacja aneksu kuchennego w salonie na poddaszu

Nazwa projektu

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Aneks kuchenny w salonie na poddaszu to idealne połączenie funkcjonalności i stylu. Przestronne wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie użytkowania. Biała zabudowa meblowa została skontrastowana z czarnym lacobelem na ścianie i czarną lodówką side by side. Nowoczesne oświetlenie podkreśla piękno tego miejsca, a wygodny stół z krzesłami zapewnia idealne miejsce do spożywania posiłków.

W projekcie zastosowano najlepsze materiały i najnowocześniejsze technologie. Użyte kafle i blaty kuchenne są wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu, a płyta indukcyjna i piekarnik są energooszczędne. Przygotowywanie posiłków stało się łatwe i przyjemne.

Aranżacja aneksu kuchennego w salonie na poddaszu to doskonały przykład, jak połączyć wygodę i funkcjonalność z pięknym wyglądem. Projekt został zrealizowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości i wymogami bezpieczeństwa. Został zaprojektowany tak, aby zaspokoić wszystkie potrzeby i oczekiwania użytkowników.

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu na poddaszu ciekawy regał na poddaszu Projekt anneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja aneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja wnętrz korytarza w mieszkaniu Pomysła na wykończenie ścian korytarza Łazienka w drewnie wykończenie ścian łazienki w drewnie Aranżacja wnętrza jesnej łazienki z prysznicem Wnętrza sypialnie w nowoczesnych kolorach Inspiracja dla projektu wnętrz sypialni Wnętrza łazienki w drewnie Grafika w toalecie pomysł na grafikę w toalecie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty