Pomysł na aranżację wnętrz pokoju z łazienką, łazienka połączona z sypialnią

Nazwa projektu

Projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jako architekt miałem zaszczyt projektować apartament pokazowy dla krakowskiego dewelopera. Moim celem było stworzenie przestrzeni, która będzie nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także przyjazna dla użytkowników. W tym celu postanowiłem wykorzystać zasadę przenikania się przestrzeni i optymalnej likwidacji barier optycznych i komunikacyjnych. Pomysłem na aranżację wnętrz pokoju z łazienką było połączenie łazienki z sypialnią. To rozwiązanie zwiększa powierzchnię i ułatwia komunikację, a także tworzy przytulną i spójną przestrzeń. Przy projektowaniu wnętrza mieszkania staraliśmy się wykorzystać materiały wysokiej jakości, a także zadbać o ergonomię i funkcjonalność. Celem było stworzenie przytulnego i zarazem nowoczesnego mieszkania. Udało się stworzyć przestrzeń, która jest zarówno piękna, jak i funkcjonalna.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżację wnętrz pokoju z łazienką, łazienka połączona z sypialnią Ściana z kamienia naturalnego w jadalni Pomysł na dekorację ścian w sypialni Salon z drewnianymi żaluzjami i panelami podłogowymi Pomysł na kącik jadalniany w kuchni w drewnie Projekt łazienki z różowym dodatkiem ciekawa grafika w małej łazience Aranżacja biblioteki w przedpokoju wnętrza małego mieszkania Pomysł na oryginalny pokój dziecięcy w kolorach zieleni ciekawa tapeta we wnętrzu Projekt tarasu w bloku pomysł na meble ogrodowe na tarasie Projekt oświetlenia nowoczesnego tarasu w bloku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty