Pomysł na kominek narożny w salonie

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu w Krakowie przy ulicy Jugowickiej

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Zaprojektowany przez nas dom w Krakowie przy ulicy Jugowickiej został zaaranżowany z zachowaniem wysokich standardów jakości i wykończenia. W jego wnętrzu znajduje się wiele ciekawych elementów, jak na przykład efektowny kominek narożny, który łączy strefę jadalni i salonu. Kominek nie tylko wprowadza do wnętrza ciepło w sensie wizualnym, ale także dosłownie.

Kominek został wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest wytrzymały i łatwy w utrzymaniu. Jego stylowy design sprawia, że stanowi on ozdobę każdego salonu. Kominek został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie, dzięki czemu możesz cieszyć się jego ciepłem i pięknem bez obaw o bezpieczeństwo.

Jeśli szukasz pomysłu na kominek narożny do swojego domu, nasza aranżacja wnętrz w Krakowie przy ulicy Jugowickiej jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych usług i projektów.

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu i jadalni z kominkiem narożnym Projekt salonu ściana z kamienia naturalnego w salonie Pomysł na kominek narożny w salonie Aranżacja nowoczesnej kuchni z wyspą Wystrój nowoczesnej kuchni pomysłowa wyspa w kuchni Projekt brązowej nowoczesnej łazienki Łazienka pomysł na ścianę z umywalką i lustrem Projekt nowoczesnej łazienki na poddaszu Aranżacja nowoczesnej łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty