Projekt czarno-białej kuchni

Nazwa projektu

Projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu, Krakow

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zaprezentowany projekt ekskluzywnego apartamentu na Starym Podgórzu w Krakowie to połączenie nowoczesnego designu i wyrafinowanego stylu. Czarno-biała kuchnia została zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Meble kuchenne wykonane zostały z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej w kolorze białym. Biel frontów została skontrastowana z czarnym blatem, a kompozycję dopełnia intrygująca dominanta w postaci okapu obłożonego okleiną drewnianą. Wszystkie elementy kuchni są idealnie dobrane i świetnie ze sobą współgrają, tworząc nowoczesny i ekskluzywny wygląd.

Pozostałe zdjęcia: Projekt przestronnej strefy dziennej apartamentu Aranżacja ściany salonu z użyciem dekoracyjnej płytki ściennej Aranżacja kuchni z długim blatem barowym Projekt czarno-białej kuchni Projekt korytarza z ekspresyjną grafiką Pomysł na zabudowę z luster w przestrzeni korytarza Wnętrze łazienki z sauną domową Aranżacja nowoczesnej łazienki w ciepłych barwach Projekt przestronnej łazienki z pełnym wyposażeniem Projekt nastrojowej sypialni w apartamencie Pomysł na zabudowę TV w sypialni

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty