Strefa dzienna w stylu loft

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami to projekt, w którym połączono nowoczesne elementy z industrialnymi detalami. Dominująca we wnętrzu biel została przełamana ciepłym odcieniem drewnianej podłogi, a reprezentacyjne ściany zostały wyróżnione za pomocą ciekawych faktur, materiałów oraz podświetlenia LED. Strefa dzienna w stylu loft została wykończona dekoracyjnymi panelami Loft System Design.

Projekt ten jest idealnym połączeniem nowoczesnego stylu wnętrza z industrialnymi akcentami. Przestrzeń ta została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie użytkowników, a jednocześnie zachowując industrialny charakter.

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami to doskonały projekt dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort, a jednocześnie chcą cieszyć się industrialnymi detalami. Projekt ten został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie użytkowników, a jednocześnie zachowując industrialny charakter.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty