Pomysł na obraz w nowoczesnej łazience Eksluzywna łazienka z grafiką

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Zaprojektowaliśmy ekskluzywne mieszkanie w Krakowie, w którym szczególny nacisk położyliśmy na detale. W łazience zamontowaliśmy nowoczesny obraz wydrukowany na szkle, który nadaje wnętrzu wyjątkowej charyzmy i wyrazistości. Obraz jest otoczony drewnianą ramą, która jednocześnie pełni funkcję praktycznej półki na dodatki dekoracyjne. Wszystkie elementy wnętrza zostały starannie dobrane, aby stworzyć nowoczesny i ekskluzywny wygląd.

Projektując wnętrza, zwracamy uwagę na każdy detal. W tym projekcie zastosowaliśmy grafikę w łazience, która nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Obraz jest wydrukowany na szkle, dzięki czemu jest wytrzymały i łatwy w utrzymaniu w czystości. Drewniana rama wokół obrazu jest jednocześnie praktyczną półką na której mogą stać dodatki dekoracyjne.

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie to świetny przykład tego, jak nowoczesne wzornictwo może wpłynąć na wygląd wnętrza. Obraz wydrukowany na szkle, w połączeniu z drewnianą ramą, nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter i sprawia, że jest ono wyjątkowe i ekskluzywne.

Pozostałe zdjęcia: Eksluzywne wnętrze wykończone w wysokim standardzie Pomysł na nowoczesny salon w eleganckim apartamencie Pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie Luksusowe dodatki w nowoczesnym salonie Pomysł na nowoczesny aneks kuchenny w apartamencie w Krakowie Nowoczesny aneks kuchenny Kuchnia lakierowana na wysoki połysk Ciekawy pomysł na aranżację aneksu kuchennego Biały aneks kuchenny Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie Ciemna podłoga drewniana Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience Pomysł na duże lustro nad umywalką Obraz w łazience Pomysł na obraz w nowoczesnej łazience Eksluzywna łazienka z grafiką Pomysł na elegancki gabinet w apartamencie Pomysł na nowoczesny stolik kawowy Biały stolik kawowy Pomysł na dekorację mebli w gabinecie Dekoracja na meblach w pokoju Wykończenie ścian w toalety Pomysł na wykończenie WC Nowoczesne wykończenie niewielkiej toalety Pomysł na WC Wykończenie luksusowej sypialni Pomysł na nowoczesny zagłowek łóżka Pomysł na białą sypialnie  Sypialnia z grafiką nad łóżkiem Nowoczesne wykończenie pokoju mlodzieżowego w apartamencie Nowoczesny pokój gościnny Aranżacja wnętrz pokoju gościnnego Wykończenie wnętrz nowoczesnego pokoju gościnnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty