Wizualizacja rzutu mieszkania

Nazwa projektu

Wizualizacje układów funkcjonalnych mieszkań

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jako architekt wnętrz, wykonałem zestaw wizualizacji dla krakowskiego dewelopera, których celem było zilustrowanie różnych układów funkcjonalnych mieszkań. Na załączonym zdjęciu przedstawiam wizualizację rzutu mieszkania, która została stworzona w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie mojej pracy jako architekta.

Wizualizacja została stworzona w celu pomocy klientom w zobrazowaniu przykładowych aranżacji poszczególnych typów mieszkań w budynku wielorodzinnym. Przy tworzeniu wizualizacji zastosowałem nowoczesne techniki projektowania 3D, aby uzyskać jak najlepszy efekt wizualny. Wszystkie elementy wizualizacji zostały starannie dobrane, aby wywołać pozytywne wrażenia u odbiorcy.

Jeśli szukasz profesjonalnego architekta, który wykona dla Ciebie wizualizacje Twojego projektu, zapraszam do kontaktu. Jako doświadczony architekt, z przyjemnością pomogę Ci w realizacji Twojego projektu i zapewnię, że Twoje wizualizacje będą wyglądać profesjonalnie, nowocześnie i estetycznie.

Pozostałe zdjęcia: Wizualizacje układów funkcjonalnych mieszkań dla dewelopera Wizualizacja rzutu mieszkania Wizualizacja planu mieszkania czteropokojowego w bloku Wizualizacja rzutu mieszkania trzypokojowego  z góry Wizualizacje mieszkania dwupokojowego z góry Wizualizacje rzutu mieszkania z balkonem w bloku wielorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty