Zabudowa mebli w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią

Nazwa projektu

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zabudowa mebli w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią to projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane, aby stworzyć spójną i harmonijną przestrzeń. Główna zabudowa mebli wykonana jest z wysokiej jakości płyty MDF lakierowanej na połysk. Wybrano kolor drewniany do szafek wiszących oraz blatu stołu, a szary do ściany. Ściana między szafkami ozdobiona jest szkłem lakobel. Sufit podwieszany został wyposażony w czarne szczeliny na oświetlenie. Po prawej stronie zdjęcia widoczne jest lustro na ścianie odbijające drzwi wejściowe. Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność i komfort.

Jeśli szukasz sprawdzonego i profesjonalnego architekta wnętrz do realizacji podobnego projektu, to doskonale trafiłeś. Jako architekt wnętrz z wieloletnim doświadczeniem, zapewniam kompleksową usługę, która obejmuje wszystkie aspekty projektowania wnętrz. Oferuję pełen zakres usług, od projektowania i wizualizacji, przez wybór materiałów i mebli, po koordynację prac wykończeniowych.

Jeśli chcesz, aby Twoje wnętrze było funkcjonalne i estetyczne, zapraszam do współpracy. Jako architekt wnętrz zapewniam profesjonalne doradztwo, które pomoże Ci stworzyć przestrzeń, która będzie odzwierciedlać Twoje potrzeby i oczekiwania.

Pozostałe zdjęcia: Zabudowa mebli w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią Salon z jadalnią i aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Połączenie sofy ze stołem jadalnianym w mieszkaniu Aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem w Krakowie Ustawienie sofy w salonie połączonym z jadalnią Jadalnia w mieszkaniu z otwartym salonem Ściana z telewizorem wiszącym w otwartym salonie Salon z wiszącym telewizorem w mieszkaniu na wynajem Toaletka w sypialni dwuosobowej Projekt wnętrz sypialni dwuosobowej w mieszkaniu na wynajem Sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu na wynajem Ściana tapicerowana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej Sypialnia w standardzie pokoju hotelowego dwuosobowego Ściana z telewizorem wiszącym w sypialni dwuosobowej Projekt toaletki z dużym lustrem Nowoczesna łazienka z ciekawym oświetleniem Nowoczesna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Ekskluzywna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Luksusowa łazienka w mieszkaniu na wynajem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty