Ściana z telewizorem wiszącym w otwartym salonie

Nazwa projektu

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie to doskonały przykład zastosowania funkcjonalnego designu w ograniczonym miejscu. Ściana z telewizorem wiszącym w otwartym salonie została zaprojektowana z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Zabudowa TV została wykonana z płyty MDF lakierowanej połączonej z drewnianą płytą w dolnej części ściany. Dwa fotele ustawione na ścianie wraz z drewnianym stolikiem kawowym tworzą przytulny kącik do relaksu. Po lewej stronie zdjęcia widoczne są drzwi do jednej z sypialni oraz - w głębi - wejście do szafy gospodarczej. Front szafy wykonano w kolorze ścian, co sprawia, że wnętrze prezentuje się harmonijnie i zachęca do wypoczynku.

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie to doskonały przykład zastosowania funkcjonalnego designu w ograniczonym miejscu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i wykorzystaniu przestrzeni możliwe było stworzenie przytulnego i komfortowego miejsca do relaksu. Nowoczesna zabudowa TV, drewniane meble i kolorystyka ścian tworzą spójną całość, która zachęca do wypoczynku.

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie to doskonały przykład nowoczesnego wnętrza w ograniczonym miejscu. Przemyślane zagospodarowanie przestrzeni i zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań pozwoliło stworzyć przytulny i komfortowy kącik do relaksu. Zastosowanie nowoczesnych mebli i dopasowanej kolorystyki sprawia, że wnętrze prezentuje się harmonijnie i zachęca do wypoczynku.

Pozostałe zdjęcia: Zabudowa mebli w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią Salon z jadalnią i aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Połączenie sofy ze stołem jadalnianym w mieszkaniu Aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem w Krakowie Ustawienie sofy w salonie połączonym z jadalnią Jadalnia w mieszkaniu z otwartym salonem Ściana z telewizorem wiszącym w otwartym salonie Salon z wiszącym telewizorem w mieszkaniu na wynajem Toaletka w sypialni dwuosobowej Projekt wnętrz sypialni dwuosobowej w mieszkaniu na wynajem Sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu na wynajem Ściana tapicerowana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej Sypialnia w standardzie pokoju hotelowego dwuosobowego Ściana z telewizorem wiszącym w sypialni dwuosobowej Projekt toaletki z dużym lustrem Nowoczesna łazienka z ciekawym oświetleniem Nowoczesna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Ekskluzywna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Luksusowa łazienka w mieszkaniu na wynajem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty