Niewielka hotelowa sala konferencyjna

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to wyjątkowy projekt, który łączy tradycję z nowoczesnością. Oferujemy wyjątkowe wnętrza przestrzeni wspólnych, które zapewniają gościom wygodę i komfort. Nasza niewielka sala konferencyjna jest idealna do organizacji spotkań biznesowych lub szkoleń. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt, który pozwala na przeprowadzenie prezentacji multimedialnych.

Zapewniamy przyjazną atmosferę, która sprzyja koncentracji i współpracy. Nasze wnętrza są eleganckie i przytulne, a wystrój jest dopasowany do potrzeb gości. Wszystkie meble są wykonane z naturalnych materiałów, a kolorystyka jest stonowana.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wsparcie techniczne, a także szeroki wybór usług dodatkowych. Gwarantujemy, że każde spotkanie będzie zorganizowane zgodnie z najwyższymi standardami.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty