Ściana z kamienia naturalnego w jadalni

Nazwa projektu

Projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz projektu, który wyróżni się z tłumu, to nasz projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera jest idealnym wyborem. W strefie dzienniej znajduje się salon połączony z jadalnią, która została wykończona ścianą z kamienia naturalnego. Ta ciekawa, naturalna faktura przełamuje monotonię jasnych ścian, a biokominek zlokalizowany na osi stołu jadalnianego dodaje przytulności i wyjątkowości całemu wnętrzu.

Jeśli chcesz stworzyć wyjątkowe wnętrze, w którym przytulność i naturalne piękno będą się przenikać, to nasz projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera jest idealnym rozwiązaniem. W jadalni znajduje się ściana z kamienia naturalnego, która wygląda niezwykle elegancko i dodaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. A biokominek zlokalizowany na osi stołu jadalnianego sprawia, że wnętrze jest jeszcze bardziej przytulne i wyjątkowe.

Jeśli szukasz projektu, który będzie wyjątkowy i wyrazi Twój styl, to zapoznaj się z naszym projektem apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera. W jadalni znajduje się ściana z kamienia naturalnego, która wygląda niezwykle elegancko i dodaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. A biokominek zlokalizowany na osi stołu jadalnianego sprawia, że wnętrze jest jeszcze bardziej przytulne i wyjątkowe.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżację wnętrz pokoju z łazienką, łazienka połączona z sypialnią Ściana z kamienia naturalnego w jadalni Pomysł na dekorację ścian w sypialni Salon z drewnianymi żaluzjami i panelami podłogowymi Pomysł na kącik jadalniany w kuchni w drewnie Projekt łazienki z różowym dodatkiem ciekawa grafika w małej łazience Aranżacja biblioteki w przedpokoju wnętrza małego mieszkania Pomysł na oryginalny pokój dziecięcy w kolorach zieleni ciekawa tapeta we wnętrzu Projekt tarasu w bloku pomysł na meble ogrodowe na tarasie Projekt oświetlenia nowoczesnego tarasu w bloku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty