Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka to wyjątkowy projekt, który łączy w sobie nowoczesne wnętrza z tradycyjnym wystrojem. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym goście będą czuć się komfortowo i bezpiecznie. W tym celu zaprojektowaliśmy przestrzenie wspólne, które są zarówno piękne, jak i funkcjonalne. Na zdjęciu można zobaczyć lobby baru oraz recepcję w Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic.

W lobby barze zaprojektowaliśmy wygodne i przytulne fotele, które tworzą strefę relaksu. Kontrastują z nimi ciemne drewniane podłogi oraz jasne ściany, które sprawiają, że wnętrze jest jasne i przyjemne. Na ścianach znajdują się również oryginalne obrazy, które nadają wnętrzu wyjątkowy charakter.

Recepcja jest również wyposażona w wygodne meble, które tworzą przyjazną atmosferę. Ściany są pokryte zieloną tapetą, która nadaje wnętrzu świeżości i nowoczesności. Dodatkowo, zaprojektowaliśmy wnętrza przestrzeni wspólnych w taki sposób, aby goście czuli się komfortowo i bezpiecznie. Jesteśmy przekonani, że nasz projekt spełni oczekiwania gości Hotelu Młyn Jacka.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty