Pomysł na kącik jadalniany w kuchni w drewnie

Nazwa projektu

Projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Stworzyliśmy projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera, który wyraża współczesny styl życia. Pomysł na kącik jadalniany w kuchni w drewnie jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin, które chcą połączyć strefę kuchenną i strefę dzienną. Kącik jadalniany z hokerami pozwala na wspólne spożywanie posiłków, a także na cieszenie się wspólnym czasem w kuchni. Ten projekt to doskonała okazja, aby odkryć, jak wygląda współczesne życie w krakowskim apartamencie.

Nasz projekt apartamentu pokazowego został zaprojektowany z myślą o współczesnym stylu życia. Łączymy nowoczesne rozwiązania z tradycyjnymi wzorami, aby stworzyć przestrzeń, która jest jednocześnie funkcjonalna i piękna. Kącik jadalniany w kuchni w drewnie to idealne połączenie, które pozwala na wspólne spożywanie posiłków, a także na cieszenie się wspólnym czasem w kuchni.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego apartamentu pokazowego w Krakowie, nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Przyjrzyj się bliżej naszemu kącikowi jadalnianemu w kuchni w drewnie, aby zobaczyć, jak wygląda współczesne życie w Krakowie.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżację wnętrz pokoju z łazienką, łazienka połączona z sypialnią Ściana z kamienia naturalnego w jadalni Pomysł na dekorację ścian w sypialni Salon z drewnianymi żaluzjami i panelami podłogowymi Pomysł na kącik jadalniany w kuchni w drewnie Projekt łazienki z różowym dodatkiem ciekawa grafika w małej łazience Aranżacja biblioteki w przedpokoju wnętrza małego mieszkania Pomysł na oryginalny pokój dziecięcy w kolorach zieleni ciekawa tapeta we wnętrzu Projekt tarasu w bloku pomysł na meble ogrodowe na tarasie Projekt oświetlenia nowoczesnego tarasu w bloku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty