Realizacja mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jako architekt wnętrz mam przyjemność zaprezentować Państwu mój najnowszy projekt - realizację wnętrza mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny. Projekt ten został stworzony z myślą o mężczyźnie, który szuka uniwersalnego wnętrza, które może służyć zarówno jako miejsce do pracy, jak i do wynajmu.

Wnętrze mieszkania zostało zaprojektowane w stylu klasycznej elegancji. Wykończenie wnętrza zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów i wyposażone w meble zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Kolorystyka wnętrza jest stonowana i spokojna, co pozwoliło na stworzenie przytulnego i przyjemnego miejsca do pracy i relaksu.

Realizacja mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny to projekt, który łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i elegancję. Jest to idealne miejsce do pracy i wynajmu, które z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja sypialni dla mężczyzny w stylu klasycznej elegancji Sypialnia z ekskluzywną tapetą na ścianie Realizacja funkcjonalnej i nowoczesnej sypialni Realizacja mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny Realizacja nowoczesnego przedpokoju z szafą wnękową i siedziskiem tapicerowanym Podświetlany sufit w łazience Okrągłe podświetlane lustro nad umywalką w łazience Podświetlany sufit w łazience  Wykończenie ścian w nowoczesnej łazience Realizacja szafki nad stelażem na miskę ustępową Realizacja inwestycyjnego mieszkania z salonem z aneksem kuchennym Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego z aneksem kuchennym Kuchnia w kolorze szarym z drewnianymi akcentami Aneks kuchenny z półwyspem o funkcji stołu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty