Projekt małego holu wejściowego

Nazwa projektu

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zaprojektowany przeze mnie projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu to przykład wyjątkowo udanego połączenia funkcjonalności i estetyki. W holu wejściowym zastosowałem fronty zabudowy meblowej pokryte połyskliwym lakierem, które doskonale odbijają przestrzeń powiększając ją. Ciekawym elementem dekoracyjnym są kinkiety Bird, które nadają wnętrzu przytulny charakter. W projekcie zastosowałem także nowoczesne technologie, które zapewniają wysoki komfort użytkowania i wygodę. Zastosowane materiały są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości, co zapewnia długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstych napraw.

Moje wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz pozwala mi stworzyć projekty, które są nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne. Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu to przykład świetnego połączenia nowoczesnych technologii, wysokiej jakości materiałów i ciekawych rozwiązań dekoracyjnych.

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnego projektu, zapraszam do zapoznania się z moim projektem mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu. Z pewnością znajdziesz tu wiele ciekawych rozwiązań i inspiracji.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego salonu z projektorem Projekt aneksu kuchennego z wysoką zabudową meblową Propozycja nowoczesnego aneksu kuchennego Projekt salonu z miejscem do pracy Projekt dużego salonu połączonego z kuchnią Projekt małego holu wejściowego Projekt nowoczesnej sypialni z ciekawym zagłówkiem Projekt klasycznej sypialni z garderobą Projekt sypialni z grafiką na ścianie Projekt łazienki w kolorze czarnym Projekt małej  łazienki z prysznicem Propozycja małej łazienki z nowoczesną grafiką Aranżacja małej toalety  ciemne flizy na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty