Wizualizacja rzutu mieszkania trzypokojowego z góry

Nazwa projektu

Wizualizacje układów funkcjonalnych mieszkań

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jako architekt wnętrz, współpracujący z krakowskim deweloperem, przygotowałem wizualizacje układów funkcjonalnych mieszkań. Przykładowy rzut mieszkania trzypokojowego z góry, przedstawiony na zdjęciu, pokazuje jak można wykorzystać przestrzeń w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Wizualizacje te mają na celu pomóc klientom w zobrazowaniu przykładowych aranżacji poszczególnych typów mieszkań.

W tej wizualizacji wykorzystałem nowoczesne techniki projektowania wnętrz, aby wyeksponować potencjał układu funkcjonalnego mieszkania. Użyłem szerokiej gamy materiałów i kolorów, aby stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną przestrzeń. Wykorzystałem również nowoczesne technologie, aby w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni.

Moje wizualizacje układów funkcjonalnych mieszkań to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych aranżacji. Wykorzystując nowoczesne technologie i materiały, jestem w stanie stworzyć przestrzeń, która spełni wszystkie oczekiwania klientów.

Pozostałe zdjęcia: Wizualizacje układów funkcjonalnych mieszkań dla dewelopera Wizualizacja rzutu mieszkania Wizualizacja planu mieszkania czteropokojowego w bloku Wizualizacja rzutu mieszkania trzypokojowego  z góry Wizualizacje mieszkania dwupokojowego z góry Wizualizacje rzutu mieszkania z balkonem w bloku wielorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty