Salon z drewnianymi żaluzjami i panelami podłogowymi

Nazwa projektu

Projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do swojego projektu apartamentu pokazowego, nasz projekt dla krakowskiego dewelopera może być dla Ciebie wyjątkową okazją. Zastosowanie drewnianych żaluzji i paneli podłogowych w połączeniu z ciepłą, przyjazną kolorystyką ścian i minimalistycznymi meblami tworzy nowoczesny wyraz mieszkania. Drewniane elementy są doskonałym tłem dla pomarańczowego akcentu kolorystycznego, który przewija się we wszystkich pomieszczeniach. Przyjrzyj się naszemu projektowi bliżej, aby zainspirować się i wykorzystać go w swoim własnym projekcie.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżację wnętrz pokoju z łazienką, łazienka połączona z sypialnią Ściana z kamienia naturalnego w jadalni Pomysł na dekorację ścian w sypialni Salon z drewnianymi żaluzjami i panelami podłogowymi Pomysł na kącik jadalniany w kuchni w drewnie Projekt łazienki z różowym dodatkiem ciekawa grafika w małej łazience Aranżacja biblioteki w przedpokoju wnętrza małego mieszkania Pomysł na oryginalny pokój dziecięcy w kolorach zieleni ciekawa tapeta we wnętrzu Projekt tarasu w bloku pomysł na meble ogrodowe na tarasie Projekt oświetlenia nowoczesnego tarasu w bloku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty