Inspiracja dla projektu wnętrz sypialni

Nazwa projektu

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wyjątkowego stylu i niepowtarzalnego wnętrza. Inspiracją dla tego projektu jest Inspiracja dla projektu wnętrz sypialni, w którym głównym elementem jest duże, wygodne łóżko wraz szerokimi szafkami nocnymi. Łóżko zostało wykończone w jasnych, naturalnych odcieniach, co sprawia, że sypialnia jest przytulna i relaksująca. Dodatkowo, w sypialni znajduje się szafka, która może być wykorzystana jako miejsce do przechowywania odzieży lub innych przedmiotów.

Projekt został zaprojektowany tak, aby zapewnić wygodę i komfort użytkowania. Zastosowano w nim wyłącznie materiały wysokiej jakości, dzięki czemu wnętrze będzie służyć przez długi czas. Dodatkowo, w projekcie zastosowano różne techniki aranżacji, takie jak światło i kolory, aby nadać wnętrzu charakteru.

Projekt aranżacji mieszkania w Krakowie, ul.Smętna jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają wyjątkowego stylu i niepowtarzalnego wnętrza. Dzięki zastosowaniu wyłącznie materiałów wysokiej jakości i odpowiednio dobranym technikom aranżacji, wnętrze będzie służyć przez długi czas.

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu na poddaszu ciekawy regał na poddaszu Projekt anneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja aneksu kuchennego w salonie na poddaszu Aranżacja wnętrz korytarza w mieszkaniu Pomysła na wykończenie ścian korytarza Łazienka w drewnie wykończenie ścian łazienki w drewnie Aranżacja wnętrza jesnej łazienki z prysznicem Wnętrza sypialnie w nowoczesnych kolorach Inspiracja dla projektu wnętrz sypialni Wnętrza łazienki w drewnie Grafika w toalecie pomysł na grafikę w toalecie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty