Pomysł na korytarz wejściowy do mieszkania Pomysł na ściany w wejściu

Nazwa projektu

Projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jako architekt wnętrz zajmujący się projektowaniem luksusowych mieszkań w Krakowie, mam przyjemność przedstawić Państwu mój najnowszy projekt aranżacji dużego mieszkania. W projekcie tym zastosowałam wiele ciekawych i innowacyjnych technik, które pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Korytarz wejściowy do mieszkania ma niewielkie wymiary, dlatego zastosowałam w nim lustro przyklejone na ścianę, aby optycznie powiększyć przestrzeń. Po lewej stronie znajdują się drzwi do pokoju dziecka, a obok wnęka na szafę ubraniową. Na uwagę zasługuje tapicerowane siedzisko, które zostało zaprojektowane na wprost wejścia. Po prawej stronie znajduje się zabudowa przesuwnych drzwi do salonu, wraz z szafką na buty oraz wieszakami na odzież wierzchnią.

Projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie to wyjątkowy projekt, który został zaprojektowany z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Innowacyjne techniki, które zostały zastosowane w projekcie, pozwalają na tworzenie wyjątkowych i reprezentacyjnych przestrzeni wejściowych w budynkach zabudowy wielorodzinnej.

Pozostałe zdjęcia: Słoneczny salon z wiszącym telewizorem na ścianie Cegła ręcznie formowana we wnętrzu dużego mieszkania Przestronna kuchnia połączona z salonem i jadalnią  Aranżacja mebli kuchennych Słoneczna kuchnia w dużym mieszkaniu Pomysł na funkcjonalną kuchnię Pomysł na korytarz wejściowy do mieszkania Pomysł na ściany w wejściu Szafka na buty w korytarzu   Pomysł na hol wejściowy Pomysł na aranżację łazienki w jasnych kolorach Pomysł na nowoczesną jasną łazienkę Aranżacja łazienki z prysznicem w mieszkaniu Pomysł na nowoczesną łazienkę Pomysł na wykończenie wnęki prysznicowej za pomocą płytek drewnopodobnych Aranżacja łazienki z wanną Pomysł na fototapetę w łazience Pomysł na funkcjonalne i nowoczesne meble w łazience Pomysłowa zabudowa szafy w łazience Pralka ukryta w meblu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty