Projekt nowoczesnego salonu z projektorem

Nazwa projektu

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz nowoczesnego i funkcjonalnego projektu salonu z projektorem, to nasz projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu jest właśnie dla Ciebie. Zastosowaliśmy tu ekran spuszczany z sufitu, który w połączeniu z projektorem tworzy idealne rozwiązanie domowego kina. Dodatkowo, niskie elementy zabudowy meblowej i odpowiednie oświetlenie sprawiają, że wygodnie można oglądać filmy i seriale.

Nasz projekt jest zgodny z najnowszymi trendami wnętrzarskimi i wyposażony w najlepsze materiały. Wykorzystaliśmy tu nowoczesne technologie, aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenie. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane i dopasowane do wystroju.

Odwiedź naszą stronę, aby zobaczyć, jak wygląda nasz projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu. Przekonaj się, jak nowoczesne technologie i ekran spuszczany z sufitu mogą wpłynąć na Twoje doświadczenie z oglądania filmów i seriali.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego salonu z projektorem Projekt aneksu kuchennego z wysoką zabudową meblową Propozycja nowoczesnego aneksu kuchennego Projekt salonu z miejscem do pracy Projekt dużego salonu połączonego z kuchnią Projekt małego holu wejściowego Projekt nowoczesnej sypialni z ciekawym zagłówkiem Projekt klasycznej sypialni z garderobą Projekt sypialni z grafiką na ścianie Projekt łazienki w kolorze czarnym Projekt małej  łazienki z prysznicem Propozycja małej łazienki z nowoczesną grafiką Aranżacja małej toalety  ciemne flizy na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty