Wykończenie ścian w toalety Pomysł na wykończenie WC

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowane przez nas mieszkanie w Krakowie to ekskluzywne wnętrze, w którym szczególną uwagę zwrócono na wykończenie ścian w toalecie. Połączenie szarych matowych płytek z jasną, beżową płytką tworzy elegancki i nowoczesny wygląd. Nad umywalką zamontowano wyjątkowe lustro przymocowane do ściany, a na nim prosty szklany kinkiet. Chromowane dodatki nadają wnętrzu luksusowego charakteru. Nowoczesne wykończenie ścian w toalecie, połączone z luksusowymi dodatkami, sprawia, że mieszkanie w Krakowie jest wyjątkowe.

Wykończenie ścian w toalecie to jeden z elementów, który wyróżnia nasz projekt. Nowoczesne wykończenie ścian zostało zaprojektowane tak, aby stworzyć przytulne, luksusowe i komfortowe wnętrze. Szczególną uwagę zwrócono na połączenie szarych matowych płytek z jasną, beżową płytką. Nad umywalką zamontowano wyjątkowe lustro przymocowane do ściany, a na nim prosty szklany kinkiet. Chromowane dodatki nadają wnętrzu luksusowego charakteru.

Jeśli szukasz nowoczesnego wykończenia ścian w toalecie, które będzie wyglądać luksusowo i przytulnie, nasz projekt mieszkania w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem. Zaprojektowane przez nas wnętrze to połączenie nowoczesnych elementów z luksusowymi dodatkami, tworząc wyjątkowe miejsce.

Pozostałe zdjęcia: Eksluzywne wnętrze wykończone w wysokim standardzie Pomysł na nowoczesny salon w eleganckim apartamencie Pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie Luksusowe dodatki w nowoczesnym salonie Pomysł na nowoczesny aneks kuchenny w apartamencie w Krakowie Nowoczesny aneks kuchenny Kuchnia lakierowana na wysoki połysk Ciekawy pomysł na aranżację aneksu kuchennego Biały aneks kuchenny Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie Ciemna podłoga drewniana Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience Pomysł na duże lustro nad umywalką Obraz w łazience Pomysł na obraz w nowoczesnej łazience Eksluzywna łazienka z grafiką Pomysł na elegancki gabinet w apartamencie Pomysł na nowoczesny stolik kawowy Biały stolik kawowy Pomysł na dekorację mebli w gabinecie Dekoracja na meblach w pokoju Wykończenie ścian w toalety Pomysł na wykończenie WC Nowoczesne wykończenie niewielkiej toalety Pomysł na WC Wykończenie luksusowej sypialni Pomysł na nowoczesny zagłowek łóżka Pomysł na białą sypialnie  Sypialnia z grafiką nad łóżkiem Nowoczesne wykończenie pokoju mlodzieżowego w apartamencie Nowoczesny pokój gościnny Aranżacja wnętrz pokoju gościnnego Wykończenie wnętrz nowoczesnego pokoju gościnnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty