Biały aneks kuchenny w małym salonie

Nazwa projektu

Aranżacji wnętrz salonu z aneksem kuchennym i jadalnią

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji salonu z aneksem kuchennym i jadalnią, to nasz projekt może Cię zainspirować. Nasz projekt Aranżacji wnętrz salonu z aneksem kuchennym i jadalnią jest przykładem jak wybrać kolory i materiały w sposób harmonijny i spójny. Na zdjęciu Biały aneks kuchenny w małym salonie można zobaczyć jak biała zabudowa kuchni wpisuje się w kolorystykę wnętrza. Duże gabarytowo elementy kuchni zostały wykończone w białej płycie meblowej, natomiast dolne szafki zaprojektowano w kolorze szarym, który nawiązuje do blatu roboczego.

Nasz projekt jest wyjątkowy i można go dostosować do własnych potrzeb i wymagań. Zastosowanie nowoczesnych technologii i materiałów pozwala na stworzenie pięknego i funkcjonalnego wnętrza. Nasz zespół architektów jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci w realizacji Twojego projektu.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrz z aneksem kuchennym i jadalnią, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do wspólnego tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnej niewielkiej jadalni połączonej z kuchnią i salonem Pomysł na mały salon połączony z aneksem kuchennym i jadalnią Biały aneks kuchenny w małym salonie Aranżacja małego salonu Pomysł na ścianę z wiszącym telewizorem Aranżacja wnętrza małego salonu z aneksem kuchennym Aranżacja okna w salonie Pomysł na siedzisko przy oknie Pomysł na ustawienie mebli w małym wnętrzu salonu z aneksem kuchennym Sposób ukrycia drzwi przesuwnych w mieszkaniu Pomysł na wykończenie ścian korytarza połączenie korytarza z salonem Pomysłowa szafa w przedpokoju mieszkania

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty