Projekt aranżacji wnętrz sypialni z małą łazienką z prysznicem

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Goście odwiedzający stronę zainteresowani realizacją podobnego projektu mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie z pewnością zachwyci się projektem aranżacji wnętrz sypialni z małą łazienką z prysznicem. Nowoczesne i funkcjonalne wnętrze zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz, który wykorzystał wszystkie dostępne przestrzenie, aby stworzyć wyjątkowy komfort. Widok na sypialnię z prysznicem, który oddzielony jest od strefy sypialni mleczną szybą hartowaną, jest po prostu zachwycający. Pięknym rozwiązaniem jest lekko odchylony od ściany zagłówek łóżka, który wprowadza do wnętrza nowoczesny i elegancki akcent. Dodatkowo, wybór kolorów i materiałów, takich jak drewno, szkło i metal, sprawia, że projekt jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz salonu z kominkiem salon połączony z jadalnią Pomysł na czarno - biały aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Projekt strefy wejścia w mieszkaniu projekt aranżacji wnętrz korytarza Projekt garderoby jako zabudowa meblowa wykończona lustrem Aranżacja wnętrza holu wejściowego w mieszkaniu w kamienicy Projekt eksluzywnej małej łazienki z prysznicem kolor szary w łazience Pomysł na dekorację ściany z płytek gresowych w pokoju Pomysł na aranżację pokoju z biurkiem pod oknem Aranżacja wnętrz otwartej sypialni z dużym łóżkiem Projekt aranżacji wnętrz sypialni z małą łazienką z prysznicem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty