Słoneczna kuchnia w dużym mieszkaniu Pomysł na funkcjonalną kuchnię

Nazwa projektu

Projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Kuchnia to serce każdego domu. W tym projekcie aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie, postawiliśmy na funkcjonalność i wygodę użytkowania. Kuchnię zaaranżowano w taki sposób, aby z jednej strony wyodrębnić ją od jadalni, a z drugiej zapewnić wygodę i komfort użytkowania. Wysoki, ceglany bar oddziela kuchnię od jadalni, a duży blat roboczy zapewnia wygodne i komfortowe przygotowywanie posiłków. Doświetlenie kuchni zapewnia okno, a po lewej stronie zaprojektowano wysoką zabudowę wraz z lodówką SidebySide oraz piekarnikiem. Ścianę ze zlewem wykończono szkłem lakobel, a nad płytą indukcyjną zaprojektowano okap podszafkowy w zabudowie nawiązującej do mebli kuchennych.

Zaprojektowana przez nas kuchnia to idealne połączenie funkcjonalności i estetyki. Wysokiej jakości materiały, wykończenia i sprzęt AGD sprawiają, że kuchnia jest nie tylko funkcjonalna, ale i piękna. Jest to idealne miejsce do przygotowywania posiłków dla całej rodziny.

Kuchnia w dużym mieszkaniu w Krakowie to projekt, który pozwala cieszyć się funkcjonalnością i estetyką. Zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania, będzie służyć domownikom przez wiele lat.

Pozostałe zdjęcia: Słoneczny salon z wiszącym telewizorem na ścianie Cegła ręcznie formowana we wnętrzu dużego mieszkania Przestronna kuchnia połączona z salonem i jadalnią  Aranżacja mebli kuchennych Słoneczna kuchnia w dużym mieszkaniu Pomysł na funkcjonalną kuchnię Pomysł na korytarz wejściowy do mieszkania Pomysł na ściany w wejściu Szafka na buty w korytarzu   Pomysł na hol wejściowy Pomysł na aranżację łazienki w jasnych kolorach Pomysł na nowoczesną jasną łazienkę Aranżacja łazienki z prysznicem w mieszkaniu Pomysł na nowoczesną łazienkę Pomysł na wykończenie wnęki prysznicowej za pomocą płytek drewnopodobnych Aranżacja łazienki z wanną Pomysł na fototapetę w łazience Pomysł na funkcjonalne i nowoczesne meble w łazience Pomysłowa zabudowa szafy w łazience Pralka ukryta w meblu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty