Miejsce do pracy w nowoczesnej sypialni

Nazwa projektu

Projekt apartamentu na wynajem w Mennica Residence Warszawa

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Mieszkanie na wynajem w Mennica Residence Warszawa to idealne miejsce dla gości biznesowych. W nowoczesnej sypialni znajduje się wygodne miejsce do pracy, w postaci biurka, zlokalizowanego przy oknie, z którego można podziwiać piękny widok. Dodatkowo, sypialnia jest wyposażona w telewizor, dzięki czemu goście mogą cieszyć się zarówno pracą, jak i relaksem. Apartament na wynajem w Mennica Residence Warszawa to idealne rozwiązanie dla gości, którzy chcą połączyć biznes z przyjemnością.

Dzięki nowoczesnej i funkcjonalnej aranżacji, mieszkanie na wynajem w Mennica Residence Warszawa zapewnia komfortowe warunki zarówno podczas pracy, jak i wypoczynku. Przestronne wnętrze, wygodne meble i dodatki, oraz piękny widok z okna sprawiają, że goście mogą cieszyć się wyjątkowymi chwilami spędzonymi w tym apartamencie.

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz połączyć pracę z relaksem, Mennica Residence Warszawa to idealne miejsce dla Ciebie. Nowoczesny apartament zapewnia wygodne warunki i piękny widok z okna. Przyjedź i przekonaj się sam!

Pozostałe zdjęcia: Projekt luksusowego apartamentu dla Klienta biznesowego Apartament na wynajem w luksusowym obiekcie Mennica Residence w Warszawie Projekt mieszkania z drzwiami przesuwnymi do sypialni Projekt nowoczesnej sypialni z tapicerowaną ścianą Miejsce do pracy w nowoczesnej sypialni Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu na wynajem Ekskluzywna łazienka w mieszkaniu na wynajem Nowoczesna łazienka ze ścianami w kolorze drewna Wykończenie ścian w wejściu do mieszkania w nowoczesnym apartamencie Wieszak ubraniowy w korytarzu wejściowym w mieszkaniu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty