Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz wyjątkowego wnętrza, które połączy nowoczesne wzornictwo z industrialnymi akcentami, to nasz projekt jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy naszą sypialnię z drewnem w odcieniach szarości, która jest idealnym połączeniem funkcjonalności i stylu. Ściana została wykończona tynkiem strukturalnym o fakturze betonu, a biała lakierowana płyta została zawieszona nad podświetlanym zagłówkiem z płyty drewnopodobnej.

W naszym projekcie zastosowaliśmy wiele nowoczesnych technologii, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu i wygody. Wykorzystaliśmy nowoczesne oświetlenie LED, aby stworzyć przytulny i przyjazny klimat. Zastosowaliśmy także szereg innych technologii, w tym inteligentne systemy sterowania, które ułatwiają zarządzanie wnętrzem.

Nasz projekt wykorzystuje industrialne akcenty, aby stworzyć wyjątkowy wygląd. Wykorzystaliśmy drewno w odcieniach szarości, aby stworzyć przytulny i przyjazny klimat. Użyliśmy także metalowych elementów, aby nadać wnętrzu nowoczesnego wyglądu.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty