Pomysł na zabudowę telewizora w luksusowym mieszkaniu

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Realizacja luksusowego mieszkania w Krakowie to projekt, który został zaprojektowany z myślą o luksusowym stylu życia. Połączenie kolorów beżu, brązu, czerni i bieli tworzy elegancką i nowoczesną atmosferę. Ściany zostały wykończone tapetą z delikatną fakturą w prążki, która nadaje wnętrzu klasyczny i stylowy wygląd. Dodatkowo, został zaprojektowany specjalny pomysł na zabudowę telewizora, który jest idealnym uzupełnieniem wnętrza. Projekt ten został zaprojektowany z myślą o luksusowym stylu życia, aby zapewnić mieszkańcom wyjątkowy komfort i przyjemność.

W projekcie zostały wykorzystane najnowocześniejsze materiały i technologie, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę. Meble zostały wybrane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, a dodatki są wyjątkowe i niepowtarzalne. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane, aby tworzyły spójną i harmonijną całość.

Realizacja luksusowego mieszkania w Krakowie to projekt, który został zaprojektowany z myślą o luksusowym stylu życia. Wykorzystując najnowocześniejsze materiały i technologie, projekt ten zapewnia mieszkańcom wyjątkowy komfort i przyjemność. Projekt ten jest idealny dla tych, którzy szukają luksusu i wyjątkowego stylu życia.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na zabudowę telewizora w luksusowym mieszkaniu Pomysł na ścianę z telewizorem Pomysł na sufit podwieszany Pomysł na oświetlenie salonu oraz pomysł na sufit podwieszany w salonie Pomysł na połączenie salonu z otwartą luksusową kuchnią Pomysł na niewielką kuchnie w luksusowym wnętrzu salonu Pomysł na oświetlenie w salonie pomysłowa lampa stojąca Pomysł na oryginalne oświetlenie salonu oświetlenie sciany z telewizorem Pomysł na domowe biuro w eleganckim mieszkaniu Aranżacja wnętrza luksusowej sypialni  pomysł na sufit podwieszany w sypialni Pomysł na dekorację ścienną w sypialni Pomysł na przedpokój wejściowy z szafą wnękową pomysł na szafe wnękową Pomysł na trudną łazienkę pomysł na niewielką łazienkę Pomysł na łazienkę wykończoną mozaiką pomysł na niewielką łazienkę

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty