Łazienka pomysł na ścianę z umywalką i lustrem

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu w Krakowie przy ulicy Jugowickiej

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowana przez nas łazienka w domu przy ulicy Jugowickiej w Krakowie to idealne połączenie funkcjonalności i piękna. Ściana frontowa została wyeksponowana za pomocą ciętej mozaiki ceramicznej oraz za pomocą lustra podświetlonego taśmą LED, które dodaje wnętrzu blasku i dystynkcji. Całość jest utrzymana w skromnym, minimalistycznym stylu, co sprawia, że wnętrze jest przytulne i funkcjonalne.

Podczas projektowania wnętrza zadbaliśmy o każdy szczegół, aby zapewnić komfort i wygodę. Umywalka i lustro zostały umieszczone w centralnym punkcie pomieszczenia, a wokół nich zostały zaprojektowane meble i dodatki, które idealnie współgrają z całością.

Jeśli szukasz pomysłu na aranżację wnętrz w swoim domu, to nasz projekt jest idealnym wyborem. Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby zapewnić Ci najwyższy komfort i wygodę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem!

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu i jadalni z kominkiem narożnym Projekt salonu ściana z kamienia naturalnego w salonie Pomysł na kominek narożny w salonie Aranżacja nowoczesnej kuchni z wyspą Wystrój nowoczesnej kuchni pomysłowa wyspa w kuchni Projekt brązowej nowoczesnej łazienki Łazienka pomysł na ścianę z umywalką i lustrem Projekt nowoczesnej łazienki na poddaszu Aranżacja nowoczesnej łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty