Żaluzje drewniane w białej łazience z prysznicem

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz projektu wnętrz domu, który będzie wyglądał elegancko i stylowo, to nasz projekt wnętrz domu w odcieniach brązu w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem. Projekt został zaprojektowany z myślą o wyjątkowym stylu i luksusie, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się pięknym i przytulnym wnętrzem.

Żaluzje drewniane w białej łazience z prysznicem to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać przytulny i komfortowy wygląd wnętrza. Dodatkowo, żaluzje drewniane zapewniają doskonałą izolację termiczną, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się przyjemnym ciepłem w swoim domu.

Grzejniki firmy Vasco to idealna forma dekoracyjna w łazience, która zapewnia doskonałą funkcjonalność i wygląd. Grzejniki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i wytrzymałe. Dodatkowo, grzejniki są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, dzięki czemu możesz idealnie dopasować je do swojego wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Salon w kolorach brązu i beżu z białym lakierowanym stolikiem kawowym Kominek narożny w salonie, pomysł na kominek w salonie Pomysł na kominek narożny w salonie, pomysł na miejsce na drewno w salonie Pomysł na kuchnię w kolorach bieli i brązu Pomysł na oddzielenie kuchni od salonu Pomysł na wykończenie ścian korytarzu, szafa z lustrem Biała łazienka z prysznicem i umywalką wiszącą Żaluzje drewniane w białej łazience z prysznicem Sypialnia w kolorach ecru z dużym łóżkiem i tapetą na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty