Nowoczesna restauracja sushi - FONDO w Radomiu

Nazwa projektu

Restauracja FONDO w Galerii Handlowej Słoneczko w Radomiu

Kategoria

wnêtrza gastronomiczne, ara¿acjê wnêtrz restauracji, kawiarni, cukerni
projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Oryginalne wnętrze zaprojektowane przez arch. wnętrz Monikę Kilan jest spójne w każdym calu. Zaprojektowane na ścianach ciekawe dekoracje z paneli lakierowanych z płyty MDF, doskonale współgrają z dekoracją sufitu w postaci przezroczystych kulek. Kulki te mogą być wykonane z gotowych elementów dostępnych w ofercie firmy PuffBuff. Motyw kulisty pojawia się również w materiałach obiciowych na krzesłach jak również na bieżnikach dekorujących stoły.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna restauracja sushi - FONDO w Radomiu Rastauracja Fondo w galerii Handlowej - nowoczesne wnętrze Modna restauracja sushi - wnętrza lokalu w Galerii Handlowej Aranżacja wnętrz restauracji sushi FONDO w Radomiu Nowoczesne oświetlenie restauracji w galerii handlowej Słoneczko w Radomiu Nowoczesny bar z ciekawym oświetleniem w restauracji Fondo w Radomiu Oryginalna dekoracja w restauracji Fondo, pomysł na aranżację ścian restauracji Nowoczesny pomysł na zabudowę baru w restauracji w galerii handlowej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty